Instagram'ın Yeni Özelliği 

Yeni çıkan bu çok kullanışlı özellik sayesinde Instagram kullanıcıları uzun videolarını sayfalarını yükleyip takipçilerine sunabiliyor. Eskiden story yani hikaye süreleri 15 saniye ile video süreleri ile ise 1 dakika gibi kısa bir süre ile sınırlıydı. Bu süreler uzun paylaşımlar yapmak için yeterli olmadığından pek çok kullanıcı video paylaşmakta zorluk çekiyordu. Güncellenen bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar YouTubedaki gibi video içerikleri ürün üretip kullanıcıları ile paylaşabiliyor hatta bu sayede reklamlar alıp para kazanabiliyorlar. İşin içine reklam yani para kazanma girince pek çok hesap birbirleri arasında yarışmaya başlıyor ve en önde olabilmek için bir yol bulmaya çalışıyorlar. Bu soruna en iyi çözüm tabii ki de Seren Medyadan geliyor. Seren medya Instagram kullanıcıları için en güncel Instagram izlenme paket hizmetini veriyor! 

Instagram İzlenme Paketi Hesabınıza Neler Sağlar?

Uzun süreli ve dikkat çekici video paylaşımlarınız ile etkileşimleri arttırın. Paketlerimizdeki izlenmelerin hepsi tamamen gerçektir. Anında teslim ve başarı garantisi verebiliriz. Paket içerikleri 500 adet izlenmesinden 100.000 adet izlenmesine kadar çeşitlilik gösterir. Paket detaylarını ver sitemizden detaylı inceleyebilir ve dilediğiniz kadar satın alım yapabilirsiniz. Çok geç kalıp rakiplerinizin sizin önünüze geçmesine fırsat vermeden acele edin! Geç kalmadan Seren Medyanın paketlerini satın alarak Instagramdaki en etkileyici hesap olun! 

İzlenme Paketleri ve Daha Fazlası 

İzlenme ayarlarını kontrol edebilirsiniz örneğin; izlenme aralıklarını yavaş ya da hızlı şekilde gerçekleşmesini sağlayarak hesabınızı kendi kontrolünüz ile yükseltebilirsiniz. Instagram üzerinden fenomen olmak isteyen kullanıcılar mutlaka izlenme paketi satın almalıdır çünkü bu mükemmel paket fenomen olmak isteyen kullanıcıların işini çok kolaylaştıracaktır. İzlenme paketlerinin hiçbir şekilde dezavantajı yoktur. Bu paketlerde dezavantaj söz konusu dahi değildir büyük oranda avantaj sağlar. Seren Medya’nın IGTV izlenme paketinden yararlanmak Instagram hesabımızda hiçbir sorun oluşturmaz. Instagram hesabını önemseyen ve fenomen olmak isteyen her kullanıcı gönül rahatlığı ile bizle danışabilir ve paketlerimizden sorunsuz bir şekilde yararlanabilir. Unutmayın seren medya çalışmalarında yalnızca müşteri memnuniyetini hedefler hiçbir dezavantaj söz konusu dahi olamaz!