Takipçi Satın Almak

Kitle İletişim Araçlarının Gelişimi:

İnsan doğası gereği sosyal bir varlıktır ve yaşamı boyunca gerek temel ihtiyaçlarını gerekse modern ihtiyaçlarını karşılamak için birbirine muhtaçtır.Bu ihtiyaçlarını karşılamak içinse sürekli olarak birbiriyle iletişim halinde olmalıdır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte iletişim de doğal olarak gelişmiştir. Gazete radyo televizyon derken günümüzde bunların yerini sosyal medya platformları almıştır.  Sosyal medyada var olan geniş kitleye çok rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medyanın bize sağlamış olduğu fotoğraf, video, yorum paylaşımı gibi etkenlerle yüksek kitlelere hitap edebilir ve onları yönlendirebiliriz.

Sosyal Medyada Söz Sahibi Olmak:

Sosyal medyada söz sahibi olmak veya insanları etkilemek çok kolay gözükse de aslında oldukça zordur. Çünkü insanlar sürekli olarak birbiriyle yarış halindendir. Yüksek kitlelere ulaşmak ve hitap etmek istiyorssanız adımlarınızı doğru zamanda ve doğru yerde atmalısınız.Bunu tek başınıza yapmanız oldukça zordur ve size zaman kaybettirir. Bilindiği üzere ki zaman çok değerlidir. Eğer ki sosyal medyada önde olmak için kesinlikle bir profesyonel desteğe ihtiyaınız olacaktır. Şuanki gördüğümüz birçok fenomen ve yüksek kitlelere sahip ajanslar, kuruluşlar ve iş yerleri mutlaka sosyal medya uzmanlarından destek almıştır. 

Peki Kimler Neden Sosyal Medyada Kendini Göstermelidir?:

Günümüz dünyasında insanların rahata alışma ve şartlar ve koşullar gereği neredeyse tüm işlermler bilgisayar ve telefon vasıtası ile gerçekleşmektedir. Marketler, mağazalar, butikler, spor salonları mobilyacılar neredeyse tüm kurum ve kuruluşlar yaptıkları üretimi, hizmeti  ve satışları yüksek kitlelere duyurmak zorundadır ve bu da günümüzde neredeyse tamamen sosyal medya araclığıyla gerçekleşmektedir. Buradan sosyal medyanın hayatın bir parçası haline geldiğini anlayabiliriz.

Sosyal Medyada Nasıl önde Olabilirim?:

Sosyal medyada nasıl önde olabilirm sorusundan çok sosyal medyada neden önde olmalıyım sorusunu cevaplayalım.

Yukarıdaki yazımızdada belirttiğimiz gibi sosyal medya hayatın bir parçası haline gelmiş ve insanlar kendilerini, yaptığı işi sahip olduğu kurumu vs. tanıtmak ve daha fazla insana ulaştırmanın en kolay yolu haline gelmiş bulunmakta. Bunu başarmak içinse profesyonel bir destek almak herzaman gerekli olacaktır. wwww.serenmedya.net olarak şahsa veya kuruma yönelik izlemeleri gereken yolu adım adım birlikte atarak doğal yoldan ve doğru zamanda sahip oldukları instagram facebook telegram twitter gibi sayfalarında doğru ve hızlı şekilde büyümelrini sağladık. 2015 yılıda kurduğumuz www.serenmedya.net  ajansımızda instagram yeni yeni keşfedilmişken insanlara hem yol gösterme ve fenomen yapma yolunda kolları sıvadık. Kabul ediyorum ki bizim de belli bir bilgi birikimimiz olmasna ramen yetersizdi. Müşterilerimize katkıda bulunuyorduk fakat aldığımız sonuçlar bizi pek tatmin etmiyordu açıkçası. Müşterilerimiz bizden nekadar memnun olsalar da daha iyisini başarabileceğimize inanıyor ve bunun için çabalıyorduk. İTÜ ve ODTÜ'nün düzenlemiş olduğu sosyal medya uzmanlığı derslerine katılıp insanlara daha faydalı ve daha doğru şekilde hizmet vermeyi amaçladık. Sahip olduğumuz sertifikalara www.serenmedya.net adresinden ulaşabilirsiniz. Kurslar ve seminerler dışında bizi en çok geliştiren ve müşterilerimizle çalışırken onlarla iletişim halinde olmamız, onların taleplerini yerine getirerek ve başarı oran  istatislik tablomuzda müşterilerimiz için daha iyi nasıl hizmet verebiliriz sorusu bizi bu günlere taşıdı. 

Biz Kimiz?:

Serenmedya 2015 yılında bir grup genç yazılımcı tarafından kurulan İnstagram Facebook Twitter YouTube Tiktok ve Telegram platformları üzerinde takipçi beğeni abone izlenme gibi sosyal medyaya dair tüm alanlara erişebilen ve yönetebilen bir sisteme sahiptir. Yıllarca kurum kuruluş ve şahsi sosyal medya hesap ve sayfalarını  fenomen olma, reklam, tanıtım, etkileşim, potansiyel arttırma ve satışların yüzdelik dilimini arttırmada önemli ölçüde başarı sağlamıştır. Takipçi beğeni izlenme vs. arttırılması dışında insanlara sosyalmedyada nasıl gelişebilecekleri hakkında profesyonel destek sağlamaktadır.

Hangi Platform Üzerinde İlerlemeliyim?:

Birçok platform üzerinde hizmet vermekteyiz. Yaptığımız araştımalar ve aldığımız sonuçlara göre satış yapan firmalar bazı meslek grupları özel hastaneler ve özel okullar takipçi satın alarak daha başarılı diğer platformlara göre daha fazla etkileşim gördüğü saptanmıştır. Tabi ki de uğraşmakta olduğunuz işe göre de platform tercihi değişmektedir. Hangi platform üzernde ilerlemeliyim sorusunun cevabını www.serenmedya.net adresinden müşteri temsilcilerimize danışabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Takipçi Satın Almalımıyım?

2010 yılında kurulmuş olan instagramın tarihsel gelişimine baktığımızda 2014-2015 yılları arasında büyük bir ilgi görmüş ve şuanda 1 milyarı geçmiş bir kullanıcısı mevcuttur. Günümüzden bahsetmek gerekirse 1 milyar kullanıcının arasından sıyrılıp kendinizi ön plana çıkarmak işlerinizi ve kendinizi tanıtmanız oldukça güç hale gelmiş ve bu da instagrtam takipçi satın almayı mecbur kılmıştır. 

İnstagram Takipçi Satın Almak Yeterli Mi?:

İnstagram takipçi satın almak size sadece bir zemin hazırlar. Takipçi satın aldıktan sonraki adımlar da takipçi satın almak kadar önem arz eder. İzleyeceğiniz yol, Hangi tarihte ne paylaşmanız gerektiği, neleri ön plana çıkarmanız gerektiği, mevcut olan tasarımınız ve paylaşacağınız gönderilerdeki tasarımlar takipçi beğeni, görüntülenme sayınız da çok önemlidir. Takipçi ve beğeni aldıktan sonra hangi doğrultuda ilerleyeceğiniz sorusunu www.serenmedya.net adresinden müşteri temsilcielrimize danışabilirsiniz.

Takipçi Satın Almazsam Ne Olur?:

İnsanların doğası gereği fenomel olma isteği ve işlerini daha verimli şekilde yapmak , insanlara ulaştırmak herkesin amacı olmuştur. Ayrıca sosyal medya mantıklı bir geçim kaynağı haline dönüşmüştür. Ülkemizde ve dünyada bulunan birçok hizmet ve sektörün işlemesi için topluma tanıtılması ve hitap etmesi gerekmektedir. Bu noktada sosyal medyada ilerlemenin mantıklı olduğu gibi etkileşimin ve potansiyelin artması takipçi satın almayı zorunlu hale getirmiş bulunmaktadır. Takipçi satın almama durumunda ise çok faydalı bir iş dahi yapmış olsanız takipçi satın almadığınız ve sosyal medyada ilerleyemediğiniz için emekleriniz ve sermayeniz ziyan olma riskiyle karş karşıya kalacaktır. www.serenmedya.net adresinden kolayca takipçi satın alabilirsiniz.

Takipçi Satın Almanın Zararı Var mı?:

Hile yöntemleriyle veya kalitesiz gelişigüzel sıradan kişiler tarafından hazırlanmış takipçi arttırma programalrı ve uygulamaları hesabınızı %100 olarak riske atar risk durumunda oluşacak sorunların telafisi yoktur hesabınızı kaybedebilir başka kişileri takip eder veya şifreniz çalınabilir. Bu işin mutlaka ve mutlaka uzman kişilerce planlanıp yapılması gerekmektedir. www.serenmedya.net sahip olduğu üstün teknolojili programlar ve doğal yoldan takipçi arttırma yolları ile hesabınıza hiçbir zarar gelmemesini garanti eder. 

Takipçi Satın Alırken Kimlere Güvenebilirim?:

Burada yapmanız gereken ilk önce piyasayı kontrol etmek. Diğer firmalara oranla çok daha düşük fiyata takipçi satan bir firma ise önerimiz kesinlikle uzak durulmasıdır. İkinci olarak ödeme yöntemine dikkat etmeniz gerekiyor. Ödeme yöntemi kesinlikle bilindik ve güvenilir bir şirkete ait olmalıdır. www.serenmedya.net Paytr ödeme altyapısını kullanır ve takipçi/beğeni gelmeme durumunda ücret iadesini garanti eder.

Takipçi Satın Aldım Beğeni De Almalı Mıyım:

 

www.serenmedya.net sayfanıza tamamen organik takipçi göndermekte fakat takipçiler her nekadar gönderileri görse de beğeni konusunda maalesef eksik kalıyor. Bu sebepten dolayı beğeni miktarı da takipçi kadar önemlidir. Beğeninin önemi kadar görüntülenme de tabi ki gerekkidir. Keşfet ve etkileşim sağlaması adına gönderilerinizin olmazsa olmazıdır. Aksi taktirde verim alamayabilirsiniz. 

Takipçi Satın Aldım Fakat Bir Faydasını Göremedim:

Eğer ki böyle bir sorunla karşı karşıya kaldıysanız muhtemelen bu sektöre yeni başlamış acemi olarak adlandırabileceğimiz kişilerden almış olmalısınız. Belirttiğimiz gibi sadece takipçi satın almak yeterli değildir. Ardında doğru adımları doğru kişilerle atmak sizi başarıya götürecektir. www.serenmedya.net yıllardır birikmiş tecrübesi sayesinde birçok kurum kuruluş ve şahsi hesapların etkileşimini önemli ölçüde arttırdığı gibi kurulduğundan bu yana bize şükranlarını ileten ve hala memnuniyet ile bizimle birlikte çalışan birçok kitlesi mevcuttur. Takipçi satın alıp faydasını göremediyseniz www.serenmedya.net adresinden müşteri temsilcilerimize ulaşıp sorununuza kesin olarak çözüm bulabilirsiniz. 

SERENMEDYA.NET SOSYAL MEDYA VE REKLAM YÖNETİM EKİBİ