page contents takipçi satın al

Instagram Neden Açılmıyor

Yazar: SerenMedya

Instagram Ne İşe Yaramaktadır?

Instagram uygulaması kullanıcılara video ve görsel paylaşma imkânı sunar. Her geçen gün daha fazla kullanıcıya sahip olan uygulama, dünyanın pek çok yerinde kullanılmaktadır. Paylaşımlara dilerseniz etiket ekleyerek daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

DM kutusu sayesinde de uygulama içerisindeki pek çok kullanıcıya bir arada ulaşabilirsiniz. 24 saat boyunca, hikâye kısmından görüntüler ya da videolar atabilirsiniz. Instagram uygulaması, sadece Türk değil, dünyanın pek çok yerindeki hesaplara izin vermektedir. Bu sebeple dünyaya açılan bir uygulamadır. Ancak uygulamanın bu kadar çok kullanılabiliyor olması, bazı durumlarda hataları da beraberinde getirmektedir. En sık sorulan soruların başında Instagram açılmıyor gelmektedir. Instagram uygulaması çeşitli sebeplerden açılmayabiliyor. Ancak belirtmemiz gerekiyor ki, sorunların büyük bir kısmı, çökme ya da internet vb. sorunlardan kaynaklanmaktadır.

instagram neden açılmıyor

Instagram Hataları Hakkında

Instagram neden açılmıyor Instagram hatalarının başında geldiğini söyledik. Bu soruların en temel sebebi “Üzgünüm isteğiniz ile alakalı bir sorun medyana geldi” içeriğidir. Eğer bu içerikle karşılaşıyorsanız, yapabileceğiniz bazı çözümler bulunmaktadır.

Instagram uygulama açılmıyor ise, geçici olarak hesabınızı dondurabilirsiniz. Bu işlem “Hesabı geçici Kapatma” olarak geçmektedir. Hesabınızı dondurup geri açtığınızda Instagram hesabım açılmıyor sorununu çözebilirsiniz. Bu şekilde sorunlar yüzde 90 oranında çözümlenmektedir. Hesap dondurma işlemleri şu şekilde yapılmaktadır:

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Uygulama Kaldırma

  • İlk olarak Instagram’a hesap bilgileriniz ile giriş yapın. Mümkünse bunu internet tarayıcısı üzerinden yapmanız gerekmektedir. Bazı durumlarda sıkıntı uygulamanda dolayı olabilir. Bu sebeple internet sayfanızdan uygulamaya girmekte yarar var.
  • Hesaba girdiğiniz zaman “Profili Düzenle” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.
  • Buraya tıkladığınız zaman “Hesabı Kapat” seçeneği çıkacaktır.
  • Buraya tıkladığınızda hesabınızı geçici olarak kapatmış olacaksınız. Dilerseniz istediğiniz zaman hesabınıza giriş yaparak, uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • Hesabınızı kapatmak istediğinizde karşınıza bir takım sorular çıkacaktır. Instagram uygulaması, hesabınızı neden dondurmak istediğinizle alakalı size farklı seçenekler sunacaktır.

Sizler de bu şekilde Instagram sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Instagram hesaplarınızı geliştirmek ve yükseltmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz; https://www.serenmedya.net/